26-го серпня 2018 року на Київщині у місті Вишневому, Києво-Святошинського району відбувся Перший міжнародний музичний фестиваль серед дітей та юнацтва «Браття Українці».
Фестиваль проводився в рамках патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» за ініціативи автора гімну АТО лідера гурту «Шабля» Вови Гейзера» сприяння та підтримки Голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослави Смірнової, голів Києво-Святошинської районної ради, міської ради м.Вишневе.

У фестивалі взяли участь прекрасні дитячі колективи та окремі виконавці Києво-Святошинського району. Діти та дорослі змогли відвідати та побачити виставку експозицій від основних партнерів проекту Музею-галереї «Становлення української нації», де як живі на них споглядали Михайло Грушевський, Тарас Шевченко, Князь Володимир Великий та інші українські видатні українці. А партнери проекту «Media-Inventor» здивували новітніми технологіями віртуальної реальності діти шаленіли від щастя. Неперевершеною була інтерактивна фотовиставка «Браття Українці» з першого етапу всеукраїнського концертного туру передовою Вови Гейзера з Заслуженим академічним Зразково-показовим оркестром Збройних сил України під керівництвом полковника Ігора Биковського.
Також працювали дитячі атракціони, торговельний майданчик виробів майстрів України, hand-made вироби та майстер класи, працювала святкова ярмарка. В підсумку дня автор та керівник патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» Вова Гейзер вручив дітям сертифікати з п’ятиденною поїздкою у табір відпочинку в Угорщині, путівки надали партнери фестивалю Президент Державного Самоврядування Українців Угорщини Юрій Кравченко за що велике їм спасибі.
Наприкінці дня гості та жителі міста змогли насолодитися фольклорним колоритом від гурту «Козацькі Забави», та молодіжного гурту «Нумер 482» з програмою «Добрий ранок Україно» і звичайно ж всі очікували на хедлайнерів фестивалю Вову Гейзера у супроводі Національного академічного оркестру України під керівництвом диригента Олексія Вікулова.
Свято закінчилося але продовжиться наступного року Обов’язково  !!!
Здається нам все вдалося!
Дякуємо діткам і всім учасникам, гостям та партнерам фестивалю!!!
До наступного року!
Слава Україні!
Слідкуйте за новинами на офіційному сайті проекту:
www.brothers.in.ua