Український рок-гурт «ШАБЛЯ» був заснований фронтменом гурту Вовою Гейзером восени 2013 року в Києві.

Пісня «Браття Українці» гурту «ШАБЛЯ» стала надзвичайно популярною в Інтернеті, була визнаною офіційним гімном АТО на Всеукраїнському форумі ветеранів та учасників АТО та обрана в якості стройової батальйоном Національної гвардії України ім. С.П. Кульчицького. Музична композиція «Браття Українці» потрапила в топ-10 найкращих пісень українських та зарубіжних виконавців військово-патріотичної тематики.

  • Офіційний кліп пісні «Браття Українці» на YouTube (понад 1 500 000 переглядів): https://www.youtube.com/watch?v=hfWkXJN9vC4                                                      
  • Відео із зони АТО (ООС) під пісню «Браття Українці» на YouTube (понад 800 000 переглядів): https://www.youtube.com/watch?v=Y8qX8ggNc0k&t=16s

Музика гурту «ШАБЛЯ» — це суміш європейського року, реґі, хіп-хопу та українського фольклору.

Своїми піснями Вова Гейзер та музиканти дарують сильні емоції: гордість за Українців, віру в перемогу, радість, драйв, силу та впевненість у майбутньому Українців. Саме тому прихильниками «Шаблі» є люди різного віку.

У 2018 році гурт «ШАБЛЯ» разом із Заслуженим академічним Зразково-показовим оркестром Збройних Сил України провели гастрольний тур «Браття Українці» в рамках  однойменного патріотично-мистецького проекту зоною ООС, військовими частинами, полігонами, ліцеями та університетами України.

Гурт «ШАБЛЯ» бере активну участь у благодійних концертах у підтримку воїнів АТО та в різних заходах, пов’язаних з волонтерськими організаціями в Україні та за кордоном.

Зі слів лідера гурту «ШАБЛЯ» Вови Гейзера: «Ми хотіли б думати, говорити, а тим паче співати про щось світле і веселе, чого в нашому репертуарі є в достатній кількості. Але коли йде війна, вбивають людей, нашу країну розривають на шмаття, ми всі, хто вважає Україну за свою Батьківщину, маємо робити все можливе і неможливе, щоб вплинути на ситуацію заради майбутнього наших дітей і нас самих».

Зараз музиканти працюють над новою музичною програмою та готуються до туру Європою, Канадою та США.

  • Альбом «Браття Українці – 2015р (Moon Records)
  • Сингли: Чао-Чао – 2015р (Moon Records); 2.Бурштин – 2016р (Moon Records)
  • Слухати музику: https://soundcloud.com/shablyalife
  • Саундтреки: пісня «Браття Українці» увійшла до українсько-польського фільму «Ефект Доміно» про події в зоні АТО, за сприянням благодійного фонду «Kulczyk Foundation».
  • Нагороди: Медаль з відзнакою за сприяння Збройним Силам України від Міністерства оборони України.
  • Офіційний сайт: https://brothers.in.ua/gurt-shablya/ 
  • Офіційна сторінка на Фейсбуці: https://www.facebook.com/shablalife
  • Офіційний YouTube-канал:  https://www.youtube.com/channel/UClxKrF7ourV0vUBpnfehXpg

Галерея

Музика

Відео

Тексти пісень

Організація концертів та інтерв’ю

brothers.in.ua@gmail.com

01042, Україна

м. Київ

ukraine@brothers.in.ua

Преса

www.brothers.in.ua

brothers.in.ua@gmail.com