Український гурт ШАБЛЯ був заснований вокалістом гурту Вовою Гейзером восени 2013 року в Києві.

З погляду музичних експертів ШАБЛЯ — це абсолютно нове дійство в українській рок-культурі, позитивні тексти  змушують глядача посміхатися так і плакати з перших акордів. Суміш європейського року,

Reggae, Hip-hop, народного фольклору занурює в неперевершену атмосферу народного буття. Дивно і те, що у цієї музики немає вікових категорій її слухають, як підлітки так і дорослі.

До складу гурту увійшли найкращі музиканти країни, котрі раніше  працювали в достатньо відомих українських та європейських гуртах.

          Пісня  «Браття Українці», облетіла ввесь Інтернет і стала знаковою подією для всього українського народу та безумовно улюбленою для воїнів АТО, стройовою для батальйону Ім. Кульчицького Національної Гвардії України.

10 жовтня цього ж року  пісня «Браття Українці»  була признана офіційним Гімном на Всеукраїнському форумі ветеранів та учасників АТО, а 29-го грудня в Адміністрації Президента України відбулось офіційне вручення документа державного значення про статус Гімну АТО.

Саме цей (Single) , за підрахунками музичних експертів, потрапив у топ-10 найкращих пісень українських та зарубіжних виконавців військово-патріотичної тематики.

ГУРТ «ШАБЛЯ» приймає активну участь у благодійних концертах у підтримку воїнів АТО та в різноманітних подіях, пов’язаних з волонтерськими організаціями в Україні та закордоном.

Зі слів лідера гурту «ШАБЛЯ» Вови Гейзера:

Ми хотіли б думати, говорити, а тим паче співати про щось світле і веселе, чого в нашому репертуарі є в достатній кількості. Але коли йде війна, вбивають людей, нашу країну розривають на шмаття, ми всі, хто вважає Україну за свою Батьківщину, маємо робити все можливе і не можливе, щоб вплинути на ситуацію заради майбутнього наших дітей і нас самих.

Зараз музиканти працюють над новою програмою із Зразково-показовим, академічним оркестром Збройних Сил України та готуються до концертного туру Україною в рамках  патріотично-мистецького проекту, «Браття Українці» зоною АТО, військовими частинами, полігонами, ліцеями та університетами України.

Зараз музиканти працюють над новою програмою із Зразково-показовим, академічним оркестром Збройних Сил України та готуються до концертного туру Україною в рамках  патріотично-мистецького проекту, «Браття Українці» зоною АТО, військовими частинами, полігонами, ліцеями та університетами України.

Альбоми:

Браття Українці – 2015р (Moon Records)

Сингли:

Чао-Чао – 2015р (Moon Records)

Бурштин – 2016р (Moon Records)

Саундтреки: пісня «Браття Українці» увійшла до українсько-польського фільму «Ефект Доміно» про події в зоні АТО, за сприянням благодійного фонду «Kulczyk Foundation».

Нагороди:

Медаль з відзнакою за сприяння Збройним Силам України від Міністерства оборони України.

Галерея

Музика

Відео

Тексти пісень

Організація концертів та інтерв’ю

Олег Ткаченко

+380 (67) 354-35-65

shablya0673543565@gmail.com

Юридична адреса

ТОВ «ПЕРЕМОГА РЕКОРДС»

01042, Україна

Київ, Iвана Кудрi, б.37-а кв.2

ukraine@brothers.in.ua

Преса

www.brothers.in.ua

press@brothers.in.ua