Положення щодо проведення патріотичного-мистецького Флеш-мобу на пісню «Браття Українці» (Офіційний гімн АТО)

Час проведення: без обмежень

1.) Мета та головні завдання:

Флешмоб «Браття Українці»  – спрямований на об’єднання громадян, патріотичне виховання, відродження українського сучасного мистецтва в серцях українців, серед  дітей та юнацтва,  людей віку без обмежень. Проведення Флеш-мобу на пісню «Браття Українці»  на дасть змогу єднання, віри, надії, спокою та справедливості в серцях українців, збереження територіальної цілісності та швидку перемогу над ворогом.

 2.)Про пісню  «Браття Українці»      

Пісня «Браття Українці»  гурту Шабля швидко облетіла весь Інтернет і стала справжнім славнем для воїнів АТО, та для всіх патріотів України.

10 жовтня 2015 року була визнана офіційним гімном АТО на Всеукраїнському форумі учасників та ветеранів АТО, а 29-го грудня в Адміністрації Президента України відбулась історична подія  де автору та лідеру гурту «Шабля» «Вові Гейзеру» вручили документ державного значення про те, що пісня «Браття Українці» була визнана офіційним гімном АТО на всеукраїнському форумі учасників та ветеранів АТО. За підрахунками Еспрессо ТВ «Браття Українці» потрапила в топ-10 найкращих пісень українських та зарубіжних виконавців військово-патріотичної тематики та стала строєвою піснею для батальйону ім. Кульчицького Національної гвардії України.

3.) Флеш-моб «Браття Українці» (положення)

Колектив може самостійно вивчити текст пісні по можливості на писати партитуру для інструментів та виконати в особистій обробці офіційний гімн АТО пісню «Браття Українці» (допускається виконання твору під фонограму, якщо у виконавців немає іншої можливості). В процесі відзняти на любий пристрій своє виконання (телефон, планшет інший пристрій) і викласти відео-ролик в Інтернет на свій ютуб-канал у відео зверненні передати естафету за особистим бажанням іншій людині або іншому колективу, який в подальшому пере дадуть естафету наступним. (обов’язково при публікації в Інтернеті відео-ролика виконання пісні «Браття Українці» вказати назву колективу який приймає участь у флеш-мобі  та прикріпити таку інформацію:

4.) Перспективи:

Колектив, який більше всіх збере уподобань 🙂  на своєму Ютуб-каналі стане переможцем цього Флеш-мобу  зможе заспівати пісню «Браття Українці» разом із авторами офіційного гімну АТО гуртом «Шабля» та отримати цінні подарунки.

Положення Флешмобу

Пісня — Браття Українці (мінус)

Пісня — Браття Українці

Текст пісні з акордами

Учасники флеш-мобу «Браття Українці»